گزارش عملکردی شش ماه اول اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان های کهگیلویه و چرام ولنده

سید رضا خدیش:هفته ای یک الی دو بار گشت مشترک با اداره تعزیرات حکومتی واتاق اصناف شهرستان داریم و بازار را بطور جد رصد می نماییم

گزارش عملکردی شش ماه اول اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان های کهگیلویه و چرام ولنده

به گزارش پایگاه خبری کیان نیوز، خبرنگار ما طی مصاحبه اختصاصی با رئیس صنعت و معدن کهگیلویه گزارش عملکردی ارائه داد که به شرح ذیل است.

سید رضا خدیش رئیس صنعت و معدن کهگیلویه بیان کرد : در طول مدت شش ماه که بنده تصدی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان های کهگیلویه و چرام ولنده را بعهده دارم علاوه بر بازرسی و نظارت نوبه ای در سطح بازار معمولاً هفته ای یک الی دو بار گشت مشترک با اداره تعزیرات حکومتی واتاق اصناف شهرستان داریم و بازار را بطور جد رصد می نماییم که در همین راستا تعداد ۵۸۹۲واحدصنفی مورد بازرسی قرار گرفت که از این تعداد ۴۳۸واحد صنفی متخلف شناخته شده اند و تعداد تخلفات کشف شده ۷۹۸ مورد که اهم آنها عبارتند از گران‌فروشی،کم فروشی و تقلب ، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور خرید و...... به ارزش ریالی ۴۳۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال می‌باشد وجهت سیر مراحل قانونی به اداره محترم تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه معرفی شده اند .

وی افزود : در خصوص صنف خبازان علاوه بر معرفی متخلفان به اداره تعزیرات حکومتی تعداد ۳۱۰ کیسه ۴۰ کیلو گرمی آرد یارانه‌ای نوع یک و دو با همکاری نیروی انتظامی کشف وضبط وجهت خدمت بیشتر وبهتر به مردم در اختیار صنوف فعال نانوایی قرار گرفت تا بصورت پخت نان در اختیار مردم شریف قرار گیرد ضمن اینکه متخلفان برابر قانون به اشد مجازات محکوم شدند. رئیس صنعت و معدن کهگیلویه بیان کرد: در خصوص صنف ارایشگاههای زنانه با هماهنگی اتاق اصناف بصورت محسوس و نا محسوس بازرسی بعمل آمده که تعداد هفت واحد صنفی متخلف شناخته شده که پرونده مشارالیها به اداره محترم تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال خواهد شد و قطعا اشد مجازات اعمال می گردد .

وی در پایان از مردم شریف خواست تا به واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت معدن و تجارت آماده دریافت گزارشات شما عزیزان بصورت حضوری وکتبی . تلفنی با سامانه ۱۲۴ یا ۳۲۲۶۴۹۴۹ می باشد . ودر اسرع وقت و کمترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد


نویسنده : حمزه مسلمی

نظرات کاربران 0 نظر    کیان نیوز

    کلیه حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری کیان نیوز می باشد
    استفاده از آن فقط با ذکر منبع بلا مانع است.